Nasze przedszkolaki 7 grudnia udały się na wycieczkę do Agroturystyki GIPROL w Staniszczach Małych. Wycieczka miała bardzo ciekawy program, dzięki czemu dzieci miały sporo niespodzianek. Zaraz po przyjeździe spotkaliśmy się ze Świętym Mikołajem, z którym troszkę pośpiewaliśmy i porozmawialiśmy - oczywiście wszystkie przedszkolaki zapewaniały, że są grzeczne. Na szczęście dzieci potwierdziły, że i Panie były grzeczne ;). Wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami. W programie mieliśmy również pieczenie ciasteczek - dzieci na pewno potwierdzą, że było pysznie. Wszystkie dzieci dzielnie pracowały przy wyrabianiu ciasta oraz wykrajaniu ciasteczek. Najbardziej niespodziewane były jednak warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie wyrabiały świece z parafiny. Dumne ze swoich dokonań przedszkolaki spakowały świece i zabrały je do domu. Na koniec jeszcze wszyscy się posilili ciepłym posiłkiem i można było wracać do domu. Dzień pełen wrażeń!

Data dodania: 2021-12-10 16:45:30
Data edycji: 2021-12-10 16:51:17