Pokaz iluzji w Przedszkolu

Dzień 15 lutego okazał się „magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach. Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach! Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!

Data dodania: 2024-02-20 20:58:50
Data edycji: 2024-02-20 21:10:12